| Elena_Maria_1993 a întrebat:

A incercat cineva protectia termica de la Syoss? Daca da, cum vi se pare? Mentionez ca eu am un par fin. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la asta : https://www.cora.ro/spray-syoss-keratin-heat-protect-200-ml-P-2566824 este o porcarie.

Produsul este pe baza de alcool denaturat ( o sa iti usuce si degradeze parul ), contine mult parfum si iritanti proveniti din parfumul respectiv, iar la sfarsitul listei are inca o forma de alcool ca si conservant. Daca te referi la alt produs lasa numele lui complet.

CHI silk infusion (o gasesti si pe elefant la un pret mai mic ) este o protectie buna, contine mai multe forme de silicon care iti protejeaza parul, panthenol ca si umectant si alte ingrediente benefice. Are si asta parfum din pacate. Are multe recenzii pozitive.
https://m.emag.ro/......EC6CW0BBM/

| Elena_Maria_1993 explică (pentru anonim_4396):

Dar dupa ce ti ai uscat parul ai mai folosit si altceva? Uleiuri...

1 răspuns: