| ramonel a întrebat:

am 26 ani, 168 cm inaltime si 60 kg. Problema mea sunt gambele prea musculoase(gleznele sunt normale). Tin sa mentionez ca atat coapsele cat si fundul sunt tonifiate.Va rog, dati-mi un sfat cum sa procedez sa le micsorez(gambele). Am incercat pilates, masaj, alergat. Pana acum nu au dat rezultate si sunt foarte complexata dpdv acesta. Aveti idee ce tip de incaltaminte primavara /vara ma avantajeaza sau ce tip de fuste/rochii? Multumesc anticipat, o zi frumoasa!

1 răspuns:
| Daciana12 a răspuns:

Daca esti fata ar trebui sa incepi sa slabesti! in fine in legatura cu incaltamintea ia.ti niste sandale largi si comode si cu fusta ...eu zic o fusta larga!happy

Fundita?