| bixa a întrebat:

HEELLPPP!

Buna maine ma duc la o intalnire si nu prea stiu ce sa port[am nevoie de cateva idei] mentionez ca nu port fuste/rochii pantosi cu toc...
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Nici o rochita cu floricele, o pereche de balerini si o geanta care sa se potriveaca? Nu trebuia sa fie nimic special, ci sa ai stilul tau de zi cu zi.

| Annytha a răspuns:

Imbraca-te in ceva comod important e sa te simti tu bine in hainele in care esti imbracata...fii tu insatzi. Daca te place, te place si asa simpla, nu e neaparat sa te imbraci elegant. sper ca ti-am fost de folos! Bafta la intalnire!