| Alexandruuuuuuu a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa achizitionez un lantisor de barbati cu o cutiuta mica la gat care se poate deschide sa pun cateva amintiri...o suvita de par a cuiva nu stiu ceva simbolic. Daca ma puteti ajuta v as ramane profund indatorat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nici nu te gandi cu suvita de par pentru ca vei teroriza persoana respectiva, cel mai bine mergi la un bijutier sa te consulti la pret si model. Poate eu am gusturi care nu iti plac tie, una alta. Asa bijutierul scoate catalogul si ai totul in fata ta.