| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, dau funda!

Sunt cu un baiat mai mare ca mine cu 3 ani (are 18 ani)...

Vreau sa ii cumpar un cadou, insa nu am nici cea mai mica idee ce as putea achizitiona!

Ma gandesc la ceva simbolic, dar nu stiu exact ce!
Va rog sa imi dati cat mai multe idei!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana_7310 a răspuns:

Pai un ceas, un parfum, o cana cu poza voastra, un calendar cu voi 2, o bratara de argint, un album foto cu pozele voastre, un tablou, orice! depinde si de ce gusturi are prietenul tau:*:*:* succes!

1 răspuns:
| alle332 a răspuns:

Calendar cu poza voastra ori un globuletz tot asa cu poza voastra...Acestea le poti achizitiona ori de la metrou ori de la mall Unirii