| papushikadulcee a întrebat:

as vrea sa devin reprezentant la o firma(haine,cosmetice, orice)...dar nu vreau sa fac nimic pe numele unui parinte sau al altcuiva asa ca spuneti-mi o firma buna la care trebuie sa am doar peste 14 ani! Multumesc! dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi reprezentant inseamna sa fi angajat la firma respectiva. Atat timp cat ai sub 18 ani, chiar daca unele firme te angajeaza si la 14 ani, trebuie sa ai acordul (in unele cazuri prezenta) unui parinte.

| PupicAndreea a răspuns:

Buna! O colega e reprezentanta la Avon si Oriflame si are doar 15 ani.

| asuldinmaneca a răspuns:

Lady's!