| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Raluca. Si am o problema urgenta. Vreau sa-mi vand placa de par instyler, pentru raspuns fundita:*! DAca e interesata cineva sa-mi spuna

Răspuns Câştigător
| blondutzata a răspuns:

Eu am si mie folositoare

6 răspunsuri:
| Esperana a răspuns:

De ce vrei sa o vinzi? De prea buna?

| Raluca1995 a răspuns (pentru Esperana):

E chiar buna, e origina nu ca altele. Dar am primit inca una in pus. A fost o eroare. De acea o vand ca am 2big grin

| oanard174 a răspuns:

Ohhh.lasa-ma ca am luat si eu si abia am dat-o inapoi la un magazin,nu e buna de numic, cel putin la parul meu nu a avut niciun efect, sper sa ti-o cumpere cineva.

| Raluca1995 a răspuns (pentru oanard174):

Sunt bune placile originale, dar cele fake nu.

| Raluca1995 a răspuns (pentru oanard174):

Sunt bune placile originale, dar cele fake nu.

| oanard174 a răspuns (pentru Raluca1995):

Pai si a mea era originala dar nu era buna, cel putin pentru parul meu nu.