| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua maine as vrea sa ma tund si nu stiu cum sa ii explic la baiatul care tunde sa ma tunda asa? https://imageshack.us/scaled/large/16/55440445.jpg

Răspuns Câştigător
| StefanCristi55 a răspuns:

Ii zici sa te ia cu marimea 3-4 in parti, sus sa il lase de vreo 4-5 cm lungime, perciunii drepti, iar restul vezi tu acasa cum il faci, ai putea sa-l faci cu o perie ceva. Asta in cazul in care nu-i poti arata poza. big grin

Funda?

10 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Pui poza pe telefon si i-o arati big grin

| Xtadelo a răspuns:

Arata i poza.

| LeeJiEun a răspuns:

Ce vreti maaaa ca arata bine...daa scoate poza la imprimanta sau daca nu, pune-o pe telefon sau fa-i o poza, tot cu telefonul si ii arati.

| wj a răspuns:

Cel mai simplu. scoti poza la imprimanta si ii arati (sau pe un telefon...etc).

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

3 pași simpli.
1) O PRINTEZI COLOR
2) TE DUCI LA FRIZERIE CU EA
3) Îi spui la nenea frizer „Domne! Vezi poza asta?! AȘA SĂ MĂ TUNZI"
PROBLEM SOLVED. Baftă!

| TomaKa1900 a răspuns:

I-o arati sau ii explici fiecare detaliu ca sa stie...

| Eddy1995 explică (pentru TomaKa1900):

Pai asta e faza ca nu stiu cum sa ii explic

| StefanCristi55 a răspuns (pentru Eddy1995):

Ti-am zis eu! mai sus

| TomaKa1900 a răspuns (pentru Eddy1995):

Ii spui: De aici pana aici ma faci mai scurt, de aici pana aici iei putin, aici lasa asa cum e

| υѕєяηαмє a răspuns:

DAA ce fain arata