| Costelus710 a întrebat:

o întrebare pentru cei din Bacău!
Unde poți găsi Sh-urile/ Outlet-urile cu cea mai buna marfa în Bacău? Și când se aduce de obicei marfa noua?
Mulțumesc frumos,

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Nu cunosc Bacaul. Dar iti spun ca in general SH-urile au programe diferite de aprovizionare. Unele o fac o data pe luna. Altele, saptamanal. Cat despre cea mai buna, depinde ce iti place tie. Nu toti avem aceleasi preferinte.
Astea sunt magazine unde gasesti "la noroc". Nu mai este ca inainte de '89 cand in magazine era numai marfa noua, toate marimile, toate culorile, multe modele, etc.