| cCristiannn a întrebat:

Buna ziua Scuzati categoria

Am o mica problema cu parul
Tot incerc sa il carliontez imediat dupa ce ma spal pe cap
Cand ma usuc cu feonul las capul in jos ca parul sa mi se faca voluminos, Dar dupa ce incerc sa il carliontez nu sta cum as dori sa imi stea
As vrea o tunsoare gen Harry Styles sau Liam Paine(cand era cret)
Exista sampoane sau creme care sa te increteasca putin?
Si daca da unde as putea gasi?

Multumesc

6 răspunsuri:
| Shara17 a răspuns:

Ti.as recomanda sa te duci la un coafor si sa iti faca un "permanent"... asa iti va face niste bucle asa cum iti doresti tu ( poti opta si pentru cret) si te va tine cateva lun si nu vei mai avea probleme! Nu stiu sigur cat costa, eu ma fac la o prietena de familie dar te poti interesa! Multa bafta:*

| cCristiannn explică:

Nu as vrea permanent as vrea macar odata sa vad daca imi place
Oricum e o idee buna

| cCristiannn explică:

Tin sa precizez ca am 14 ani si cateva luni deci sunt inca la generalawinking

| cCristiannn explică:

laughing) hai ma crezi ca ma intereseaza cum se scrie happy

| Pinkfest a răspuns:

Pai. smug. Cumpara-ti un ondulator. Sau chiar o placa, si cu ea merge mai bine, poate chiar mai bine depinde de par. Si asa e mai simplu. Si stiu ca se arde rau.happy. Dar.big grin, daca nu exagerezi o sa fie bine. happy. Spor! ^_^

| Orsetta a răspuns:

Liam Payne*