| RedSprite a întrebat:

Salut.Eu incerc din rasputeri sa gasesc o modalitate in care sa imi stea parul cum il aranjez.Dupa ce fac dus, ma usuc cu feonul si il fac cum vreau eu, dar dupa ceva timp se strica. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Olan_Visarion_2001 a răspuns:

DRAGA REDSPRITE daca vrei sa iti stea parul cum doresti tu va trebui sa til dai cu spuma de par fixativ gel sau ceara eu recoman d ceara mi se pare destul de rezistenta dureaza maxim 48 de ore. sper ca te-am ajutat bafta la coafura

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Foloseste fixativ.