| DieterBortscher a întrebat:

Buna ziua!
Stie cineva cum se numeste stilul de frizura pe care il are Nane? Nu culoarea, doar tunsoarea pe care o are.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Se incadrează la frizurura funk se pare

9 răspunsuri:
| DieterBortscher explică (pentru sierra1):

Cred ca cel mai bun exemplu ar fi din piesa NANE - NEIN. Acolo se vede cel mai bine tunsoarea.

| DieterBortscher explică (pentru sierra1):

Fade fringe? Adica ceva de genul asta https://www.google.com/......ps?/search

| sierra1 a răspuns (pentru DieterBortscher):

Buna și asta

| sierra1 a răspuns (pentru DieterBortscher):

Se incadrează la frizurura funk se pare

| cristimihailov a răspuns:

Cine e nane?

| DieterBortscher explică (pentru cristimihailov):

Un rapper roman. Nu-l ascult, insa mi se pare interesanta tunsoarea pe care o are. Repet, nu la culoarea in care e vopsit parul lui, ci doar felul in care e tuns.

| cristimihailov a răspuns (pentru DieterBortscher):

Nu te supara pe mine, dar pare ca a inteles gresit viata si putin cam drogat.

| DieterBortscher explică (pentru cristimihailov):

Ce legătură are? Nu mă interesează cine e sau ce a făcut. Am vrut să știu ce tip de tunsoare are.

| cristimihailov a răspuns (pentru DieterBortscher):

Cand semeni cu Hitler, lumea te va striga Hitler si se va comporta cu atare, chiar daca tu nu ai nici o vina si in plus, te-ai nascut la 60 de ani de la moartea lui.

La fel si cu "artistul" ala.

La fel va fi si cu tine.