| Mia192 a întrebat:

Stie cineva niste retete de masti faciale pentru. a face fata sa arate mai bine?

Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.com/......Http?/url

2 răspunsuri:
| Dianatips a răspuns:

Cea mai buna masca dupa parerea mea, masca+scrub am descoperit-o acum cateva zile si am fost super incantata! Stoarce intr-un bol o portocala, adaugi 3-4 lingurite ulei de masline si 3 pliculete de zahar brun dupa care "te freci" pe fata cu amestecul, insisti cu zaharul in zona nasului, barbiei si a fruntii dupa care stai asa, 1 minut si apoi te speli. Tenul iti va fi super fin si curat! Incearca si spune-mi ce parere ai big grin

| frumusica19 a răspuns:

Da stiu: trebuie sa faci masti din albus de ou cu miere su din miere simpla sau din banane si ananas su din orice 2 fructe di casa compinat cu miere si sa o tii la frigider pana se incheaga