| 1718 a întrebat:

Stie cineva o persoana care pune unghii cu gel in Rheine Germania sau prin apropiere. Va multumesc!
FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In toate mal-urile trebuie sa existe magazine cu manichiura pedichiura!
Ma indoiesc ca va calatorii cineva prin Germania, sa vina acasa la tine, sa-ti puna unghii cu gel.

| 1718 explică (pentru Violleta2022):

Eu caut pe cineva care sta aici ca ma duc eu la ea. Pentru ca la saloane am auzit ca nu pune prea bine si costa destul.

| MihaelaDart a răspuns (pentru 1718):

Pun și la saloane foarte bine, dar prețul este foarte scump. Căuta în grupurile cu mămici din Germania de pe Facebook, acolo sunt destule care să-ți recomande.