| Gabriel1936 a întrebat:

Bună ziua! Știe cineva cum pot sa aplic pentru modeling? Am 17 ani și o înălțime de 1, 85. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Apeleaza la o agentie serioasa si intra in vorba cu modele pe care le urmaresti, sa afli cum au ajuns ele acolo. Urmareste evenimente de recrutare daca acestea exista in orasul tau.De obicei este multa reclama in social media.

Eu aveam o colega in liceu care a fost recrutata dupa ce a castigat Miss Boboc.Insa in final s-au intamplat si lucruri foarte urate, deci atentie cu cine colaborezi.Nu avea incredere in firmele dubioase de pe internet.Firmele serioase au un sediu, au multe informatii publice, poti merge acolo sa discuti in persoana impreuna cu un parinte, etc.

Uite o forma serioasa, afli mai multe citind pe site - https://mra.ro/models/vrei-sa-fii-model.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Scuze, cred ca nu s-a modificat raspunsul initial. Completez aici :

Uite o firma serioasa, poti citi mai multe pe site - https://mra.ro/models/vrei-sa-fii-model.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulți vor sa ajungă model, puțini reușesc.

| AdioTPU a răspuns:

Printr-o agenție de modelling serioasa.