| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tpu..as avea nevie de cateva sugestii din partea voastra care doriti sa ma ajutati, ii caut la iubitul meu o freza dar nu stiu care este mai la moda si tinereasca. el e brunet, are capul usor oval, fruntea foarte lata, par scurt cam de 3 centimetri dar des...tot ii cautam freze cum imi place mie la barbati cu parul mai lung in spate pana la baza gatului si in partea de sus scurt dar nu gasesc. daca stiti linkuri cu astfel de freza cu spate, fata profil, sau alte freza populara in randul baietilor as aprecia foarte mult

3 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Daca are parul foarte scurt cum vrei sa-si faca o tunsoare cu parul mai lung? Pe el l-ai intrebat? Ar trebui sa-si caute el tunsoarea ca doar e parul lui nu al tau...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex nu se fac "freze".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol noob. conteaza cum ii place lui nu tie! dk vrei sa il faci sa arate cum vrei tu esti buta!