| DonyHD a întrebat:

deci uitati care e chestie eu pana acum am avut freza de aia gen Zayn Malik dar am fruntea mai lata asa si se vede urat deci as vrea sa imi dati niste sugestii de freze care sa nu se vada fruntea asa mult..mersi funda.

3 răspunsuri:
| HonneOnna a răspuns:

Fruntea oricum o sa se vada orice faci, stiu din ptoprie experienta, dar incearca un breton pe o parte si lasa.l sa creasca putinwinking

| Lilli a răspuns:

Eu iti recomand o freza gen Smiley.Am un prieten care si el are fruntea mai lata si are freza asta, si ii sta ffff bine.
sau..ai putea incerca o freza gen Niall din 1D, acum ca mentionezi de Zayn Malik.Nu's fana 1D, ba chiar ii detest un picut, dar el ii singuru chiar ok in trupa asta.straight face ai putea incerca una din variantele astea.sau de ce nu ceva gen Ian Somerhalder.big grin sper ca am ajutat.happy

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Poti sa-ti faci breton drept sau intr-o parte.Dar cel mai bine e sa mergi la un salon si sa vorbesti cu frizerita sa-ti faca ea o freza care ti se potriveste pentru ca trebuie sa tii cont si de forma fetei...si cineva din domeniu stie mai bine.Bafta