| SomeOneHere a întrebat:

Buna ziua TPU! Sunt baiat, am 17 ani, 1, 73 m si 73 kg si as vrea sa slabesc(Mai ales in zona abdomenului), nu sunt foarte gras dar am ceva "burta" mai ales in partea de jos a abdomenului. Puteti sa ma ajutati cu ceva programe cardio sau ceva ce v-a ajutat si pe voi?

Răspuns Câştigător
| valy_9268 a răspuns:

Lasa cardio, nu-i eficient, pune mana pe fiare, trage de fiare, asa faci si muschi topesti si grasimile corpului, si abdomene, multe!

1 răspuns:
| Aaddiinnaa876 a răspuns:

Du-te la sala, fa abdomene, tot ce iti fac toti muschii de la burta sa lucreze, trage de fiare, etc.