| vlad1398 a întrebat:

Buna ma numesc Vlad si am 12 ani, 1.77 m si 68 kg si as vrea sa slabesc minim 5 kg si nu stiu cum si mai ales vreau sa slabesc in zona abdomenului. ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dyapapusik a răspuns:

Abdomene,flotari,cand alergi sa fii imbracat in trening de fas si in zona abdomenului cica ii binme sa tii o folie transparenta(ciolofan)laughing sa transpiri mai tare. sper ca te-am ajutat>big grin

2 răspunsuri:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Pai pentru zona abdomenului fa 30 de abdomete pe aseara si restul nu mai manca dulkiuri

| alina13alina a răspuns:

Fa abdomene, fugi seara o jum de ora si mananca des si putin fara grasimi numai fructe, legume, iaurturi si alte alimente usoare