| RebbiRebi a întrebat:

Bună ziua, vreau sa îmi dau comanda de produsele pentru acnee de la Thursday Plantation (pe baza de arbore de ceai), doar ca la noi in România nu se găsesc, ci in Australia sau Canada.
Mai este cineva care și-a dat comanda de ele?
Iar dacă da, in cât timp v-au ajuns?
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce dai comanda de produse dupa ureche, ar trebui sa mergi la dermatolog si sa cumperi acele creme si lotiuni pe care acesta ti le recomanda, nu cele recomandate de pe net de catre altii.
Caci ce e bun pentru o persoana nu inseamna ca e bun si pentru alta, astfel ajungi sa dai banii aiurea pe ceva ce nu merge.

| RebbiRebi explică (pentru Simpatic):

Am fost la mulți medici dermatologi, iar mai tare mi s-a înrăutățit situația

| Simpatic a răspuns (pentru RebbiRebi):

Pai si de unde ai certitudinea ca aceste produse de la aceasta Thursday Plantation o sa iti faca bine? Eu zic sa nu te mai dai cu nimic si sa accepti situatia asa cum este ea, pana intr-o zi cand si acneea asta va disparea. dar trebuie sa ai si un regim alimentar adecvat!

| RebbiRebi explică (pentru Simpatic):

Sunt vegană, deci nu se pune problema de alimentație.
Ulei de arbore de ceai pur am mai folosit pentru anumite afecțiuni ale pielii și chiar a dat roade.
Așa că.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca argila albastra

| Sekim a răspuns:

Cumpara asta si nu vei mai avea probleme cu acneea.

https://ro.iherb.com/......15-g/86314

| Claudia10girl a răspuns:

Poti sa cauti produsele de la Vervory sunt la fel, tot pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai.