| Anca459 a întrebat:

Bunaa:* a încercat cineva fructele goji, ati slăbit? Nu ati pun înapoi kg de care ati scăpat? :/ fundaa

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Degeaba mananci goji daca apoi bagi mcdonals sau dulciuri. Trebuie sa ai un regim echilibrat si sa faci miscare, asa vei slabi si nu vei pune inapoi.

| Dididia101 a răspuns:

Buna! Eu am incercat sa mananc goji si intr-o luna am slabit doua kg jumate. Totusi, ritmul de slabire depinde de la persoana la persoana. Unii slabesc mai greu, altii mai usor. Nu pot sa garantez daca si tu vei slabi sau nu, dar oricum, aceste fructe sunt extrem de sanatoase si e recomandat sa mananci chiar si fara sa incerci sa slabesti. Funda? :*

| ysi a răspuns:

Este bine sa mananci fructe goji.Dar, ca sa slabesti, incearca sa faci sport in fiecare zi.Alearga putin, fa exercitii fizice, abdomene, genoflexiuni, stii tu. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor.