| mnonbviata a întrebat:

Buna, am pierce in limba de 7 zile si din a3a sau a4a zi la gaura de sus am observat un lichid alb-galben. Eu cred ca vine din gaura acel lichid. Ma clatesc cu apa de gura fara alcool si ma spal pe dinti dupa fiecare masa si mai dau cu glicerina boraxata. A fost facut cu ac steril, dezinfectat zona, manusi etc. imi poate spune cineva ce este sau daca dispare? Limba s-a desumflat si nu mai am mare disconfort, o durere cam 3/10 daca era infectie ma gandesc ca ma durea groaznic si avea miros/gust nasol, dar asta nu are gust, nici miros.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Mai bine mergi la medic, caci tot suna a infectie chiar daca nu doare.

| mnonbviata explică (pentru dullcat):

Era totul ok doar se vindeca)))

| dullcat a răspuns (pentru mnonbviata):

Aa, bine atunci. laughing