| Ririru a întrebat:

Bunaa. Am un par foarte dificil.Chiar nu stiu ce sa-i mai fac. Ba e uscat, ba e gras.Mai mult gras. Ceva gen. mixt, dar mai mult gras. Am incercat multe sampoane, garnier, wash&go, herbal esences etc... si, cam degeaba! Vreau sa ma axez pe unul singur, nu`mi face bine daca tot le schimb. Acum mi-am luat Nivea pentru par gras, e bun de ceva? happy

Multumesc! :*

4 răspunsuri:
| Ririru explică:

Nu am parul vopsit. happy.

| Daysukki a răspuns:

Si eu am parul gras, eu ma spal cu pantene pro v si este super pentru parul meu, cauta un sampon pentru parul tau, parului meu ii place pantenehee hee aaa.si poti incereca sa te speli mai des cam o data la 3 zile sau sa folosesti masti pentru par. asta folosesc si eu si nu mai este asa de gras, a si sa nu schimbi sampoanele ff des. o sa vezi ca nu o sa se mai ingrase si in + cand iesi din baie puneti prosopul in pac cam 10 min pana se usuca, dar mai intai freca-l un pic, si dupa usucate cu feonul danduti mana prin par, sunt multe metode, incearca ce ti-am zis eu si spune-mi daca a functionatwinking

| Chox a răspuns:

Doamne, nu!
Daca ai un par vopsit cel mai bun sampon ar fi de la Loreal ( cel rosu ).
Eu inainte sa mi-l vopsesc aveam exact aceeasi problema ca a ta, neputand sa ma spal cu alte sampoane fara sa mi se ingrase sau sa fie prea uscat.
Axeaza-te pe gama Loreal, face minuni.
p. s. Toate sampoanele pe care le-ai incercat acolo, din punctul meu de vedere sunt inutile.

| Anxx a răspuns:

Nu sunt bune acelea big grin si eu sunt de parere ca cele de la L`Oreal sunt cele mai bune big grineu folosesc pentru volum si inainte si eu aveam aceiasi problema dar acum stau 3 zile fara probleme big grin