| letitblue a întrebat:

Bunaa, care este parerea voastra despre fetele inalte cu forme, care poarta tocuri?big grin apreciez sinceritatea, multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Cred ca depinde foarte mult de atitudine, de felul in care stie sa se miste si sa poarte acele tocuri.si cel mai important de cum se simte ea pe ele.ca degeaba porti tocuri doar ca sa pari ceva ce nu esti de fapt.tocurile cer o anumita pozitie a corpului si de aceea este important sa stii sa le porti.
acum maiu depinde si de la fata la fata. mie una imi place sa vad o fata pe tocuri, dar sa indeaplineasca ce am scris mai sus, nu sa se impiedice si abia sa mearga ca asa si eu sunt inalta, dar nu prea sunt o fana a tocurilorhee hee

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele inalte care arata bine si care nu au figuri. Dar pentru ca sa am o relatie cu o astfel de fata ar trebui ca ea sa aiba initiativa si sa imi arate ca ma place. Eu as avea un complex de inferioritate aici si m-as simti aiurea. Nu as indrazni sa ma gandesc la o relatie cu o astfel de fata. Pentru ca eu as avea tendinta sa renunt. Cred ca o astfel de fata cauta la baieti calitati pe care eu nu le am si de asta prefer sa caut o fata '' perfecta la un grad mai mic ''.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Acele fete suple.gen "mode". sau cele mai plinute?

pai cele suple si inalte. sunt norocoase. si orice ar purta. le vin bine. dar cele inalte si mai plinute. hmmthinking
. asa si asa.depinde de cat de plinuta esti whistling

[puuup love struck

| oanna_7222 a răspuns:

Depinde de forma picioarelor si daca stie sa mearga pe ele laughing am vazut multe fete care isi taraiau pantofii cu toc.foarte urat big grin

| LloOlLey a răspuns:

Sincer. unora le sta bine pe tocuri. dar altora. lasa de dorit si sincer par girafe. acum depinde si cum merg. cum isi potrivesc hainele si cum aratabig grin.

| gabriel10 a răspuns:

Cand poarta tocuri parca ii scoate mai mult in evidenta formele si arata bine dar cand e prea inalta si poarta si tocuri e cam aiurea, sincer.

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Pai ce e rau in asta?big grin

| virtuallove a răspuns:

Hey...tocul iti face piciorul frumos, dar nu e deloc cool sa ai 1, 80 si sa porti tocuri de 12cm... ORIBIL.

| sweetgirl9 a răspuns:

Bine acum daca stam sa ne gandim daca sunt foarte inalte nu e prea intelept sa poarte tocuri ele nu mia au nevoie de inaltime in plus (exista si incaltaminte cu talpa joasa foarte draguta) deoarece baietii se pot simti inferiori si nu le place sa se simta asa pentru ca mereu au tendinta sa domine...totusi majoritatea baietilor gasesc fetele inalte care poarta tocuri atractive datorita ideii de picioare mai lungi, forme... dar daca va plac tocurile purtatile dar unele care sa fie foarte comfortabile cat si sa arate bine si sa se asorteze cu vestimentatia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le place sa se imbrace la moda chiar si mie ma impresioneaza hainele imi cumpar din ce in ce mai multe

| Brianariri a răspuns:

Sincer... nu imi plac deloc.big grin

| Norby_7706 a răspuns:

Is frumoase happy