| Grimalkin a întrebat:

Cum vi se par fetele inalte care poarta tocuri? Am multe prietene complexate de faptul ca se simt 'gigantosaurus' fata de cei din jur.

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Mi-as dori super mult sa am cel putin 1. 70 si as purta mandra tocuri de 10 cm love struck
eu sunt complexata de faptul ca sunt foarte mica de inaltime - am 1. 60.

| anad a răspuns:

Eu sunt mai mica de statura si le invidiez grozav. Mi se pare ca arata foarte bine si nu ar trebui sa fie complexate!

| deia a răspuns:

Pai poate vor sa fie si mai inalte.Insa mie nu mi-ar placea straight face
Eu am 1, 60 si port tocuri rar. cand ma duc la nunta, botez, petrcere si discoteca.

E cam incomod sa stai pe tocuri toata ziua.
Si daca esti inalta si iti mai iei tocuri. Cred ca. O sa fi prea inalta laughing.

| Insanity a răspuns:

Si eu sunt inalta.si uneori ma simt 'gigantosaurus'laughingfiecare fata inalta poate purta ceea ce ii place dar ar fi mult mai bine ca o fata inalta sa poarte tocuri mai micute sau chiar deloc pentru a nu scoate in evidenta asa de mult inaltimea sahappy

| Insanity a răspuns:

P. s : eu am 1, 78, si nu stiu dc. dar uneori mi-as dori sa am mai multlaughing

| Lysm a răspuns:

Mie mi se par asa cum sunt:inalte, iar daca mai poarta si tocuri inalte. e imp sa le placa lor, desi unii le-ar intreba cum le e acolo sushee hee deci mici sau deloc, nu schimba cu nimic infatisareabig grin

| picolini a răspuns:

Eu am 170-171 dar nu isunte complexata deloc big grin atat ca colegele mele sunt cu un kp mai mici, si fasta fara sa exagereztongue ma simt bine ca sunt cea mai inalta fata din clasatongue si cu tocuri? mi se pare sexy.tongue important tu sa te simti bine, doar nu esti tu cea mai inalta fata din lume:*

| itsanewdawn22 a răspuns:

Eu am 1. 78 si nu ma simt bine cu tocuri pentru ca fie si daca sunt de 4-5 cm sunt aproape mai inalta decat 75% dintre cei de pe strada si e cam ciudat.
Parerea mea,