| roksy a întrebat:

(intrebare pentru baieti) O fata poate fi sexi doar pe tocuri? nu poate fi si purtand balerini, dupa parerea voastra?
Ce parere aveti despre fetele care sunt inalte si poarta tocuri? daca vedeti pe strada o fata de genul asta ce ganditi? fundita pentru cei mai sinceri

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O fata poate sa poarte si puloverul lu maicasa... daca e sexy.e sexy si gata!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodată balerinii nu vor da piciorului acel loock, ca o pereche de pantofi cu toc înalt si vîrf ascutit.

| Foxtrot a răspuns:

Eu cred ca o fata poate fi MAI SEXI pe tocuri, insa nu doar cu ele. Poti fi sexi si cu balerini, acum depinde si cu ce te imbraci ca nu depinde doar de incaltaminte. Personal, o fata de 1.80 pe tocuri mi-ar place ca si eu sunt destul de inalt tongue. Oricum in general eu zic sa te incalti cu ce te simti mai bine, cu tocurile iti "strici" coloana happy.