| Gabrielamaria2000 a întrebat:

Bunăă, care șampon de la gliss vi se pare mai bun cel ultimate repair, sau ultimate oil elixir? Vă rog să îmi spuneți părerile voastre legate despre aceste șampoane, sincer chiar nu aș vrea să fac mătreață de la ele sau ceva. Aștept răspunsurile voastre, cât mai multe, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| NykusorBl3nd a răspuns:

Buna, dupa cum ai spus ca nu ai vrea sa faci matreata de la acele sampoane, eu ti-as sugera sa nu incerci ceva ce nu stii daca e bun scalpului tau, daca te speli pe cap cu un sampon ce nu faci matreata de ce l-ai schimba, am incercat multe sampoane pana sa imi dau seama ce sampon ma scapa de matreata, hand and shoulders cu menta.
Daca te speli cu ceva si nu faci, ramai la acelasi, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul.