| Kattth a întrebat:

Schwarzkopf gliss ultimate repair daily oil elixir. Ce parere aveti de el? Sau ce sa incerc sa nu mi se mai electrizeze parul dupa ce il indrept cu placa? Help!

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Am si eu cam aceeasi problema. doar ca al meu sta umflat tot timpul, nu doar de la placa. Dar in sfarsit am reusit sa il ''potolesc'''laughing Folosesc un balsam leave-in de la Schwarzkopf gliss total repair si da, a dat rezultate. Pe langa asta cand vad ca nu se potoleste nici cu balsamul imi dau cu ulei de argan pe varfuri (nu imi ingrasa deloc parul). Succes! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este bbunisor si eu am unul!