| Mirii (:. a întrebat:

Bunaahappy! Cum as putea sa-mi prind bretonul avand in vedere ca am o frunte lata?
Ms anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Salut, daca ai fruntea lata nu cred ca ar trebui sa-ti prinzi bretonul, ca o face sa para si mai lata. Incearca sa il aranjezi, spre interior si ori pe toata fruntea ori intr-o parte. Daca vrei neaparat sa-l prinzi, lasa-ti totusi cateva fire sa se joace pe frunte.

4 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Bretonu' il prinzi pe spate, il dreapta sau in stanga, ori ti'l scurtezi un pic cu foarfecutza.

| Mirunad1 a răspuns:

Pot sa-ti raspund eu la aceasta intrebare! Cred ca tu ai dori sa arati cat mai bine.Nui asa? Atunci ai putea sa til prinzi cu o clama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inconjori in liniste, si te apropii inceeet, inceeet, si cand esti aproape, te repezi la el si il prinzi. ce rasa e?

| bibydraguta a răspuns:

Pai depinde si cum iti place poti sa iti pui o cordeluta, poti sa ti-l prinzi cu o agrafa in sus poti sa-ti pui o banderola si eu mai imi pun cordeluta...