| adela2012 a întrebat:

Eu am fruntea lata, iar atunci cand imi prind parul in coada, nu imi place cum se vede. Am vazut insa la cateva persoane, ca isi umfla bretonul sau portiunea de desupra fruntii atunci cand isi prind in asa fel incat parul sa stea mai umflat si sa dea impresia de volum. Stiti cumva niste tutoriale video sau cum as putea sa imi fac si eu asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un coafor sa-ti taie bretonul si te invata coafeza cum sa-l faci dupa aceea.
Nu incerca sa-ti tai singura bretonul, in 99% din cazuri cand intinzi parul ti se pare ca-i foarte lung, si cand ii dai drumul dupa taiere, ajunge pe mijlocul fruntii. Mergi totusi la o profesionista sa te tunda si sa-ti aranjeze parul, dupa aceea inveti tu sa ti-l faci!

| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea sa ti-l usuci cu ajutorul unei perii rotunde. Sau pur si simplu cu placa.

| Deliiiia a răspuns:

Da, se tapeaza parul cu un piaptan cu dinti subtiri si eventual cu fixativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Bayaslan_Hayriye_2001 a răspuns:

Nu te mai gândi la ce cred alți.