| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si nevoie de ajutor: ieri imi intindeam bretonul cu placa si m-am atins foarte putin pe frunte si acum mi-o ramas o urma foarte puternica, cu ce as putea sa ma dau sa elimin sau cel putin sa acopar urma avand in vedere ca sambata am nunta si sunt domnisor de onoare, va rog putin ajutor

Răspuns Câştigător
| XDeiutzaX a răspuns:

Orice crema, iti faci un masaj cu respectiva, dar ti-o repet o sa iti treaca! Decat doar daca te-ai trezit cu placa de par prinsa in breton azi-dimineata si te-ai ars ca o rosie rolling on the floor dar daca doar te-ai ars putin se va ameliora.Pana vineri vei vedea ca se va ducelaughing Nu esti singurul care se arde cu placi de par neintentionat (eu sunt fata)rolling on the floor Si daca tii neaparat de creme profesionale(pentru arsuri adevarate, nu putina roseata) du-te la farmacie si cere crema pentru arsuri(alege cea pe care ti-o recomanda farmacista caci probabil in orasul meu nu sunt chiar toate cremele pe care le ai si tu in al tau) si daca chiar esti ars si nu functioneaza nimic, That's lifee! Eu am mers exfoliata de arsurile de la soare pe fata la nunta lui frate'mi-a happy

3 răspunsuri:
| XDeiutzaX a răspuns:

Esti baiat, zau straight face Cum sa iti intinzi,, minusculul" breton si pentru ce? Doar in cazul in care esti emo... thinking Daca nu sti sa te dai cu placa de par nu o mai fa! Dar in orice caz, poti cumpara de la farmacie un spray care amelioreaza arsurile sau niste crema, ori gheata sau compresa uda ca sa se amelioreze.In orice caz, arsurile alea nu o sa tina mult, o sa treaca pana atunci si daca nu, foloseste ideile mele...

| claaau a răspuns (pentru XDeiutzaX):

Vreau un nume la o crema si nu nu sunt emo laughing te rog ajuta-ma

| XDeiutzaX a răspuns (pentru claaau):

Orice crema, iti faci un masaj cu respectiva, dar ti-o repet o sa iti treaca! Decat doar daca te-ai trezit cu placa de par prinsa in breton azi-dimineata si te-ai ars ca o rosie rolling on the floor dar daca doar te-ai ars putin se va ameliora.Pana vineri vei vedea ca se va ducelaughing Nu esti singurul care se arde cu placi de par neintentionat (eu sunt fata)rolling on the floor Si daca tii neaparat de creme profesionale(pentru arsuri adevarate, nu putina roseata) du-te la farmacie si cere crema pentru arsuri(alege cea pe care ti-o recomanda farmacista caci probabil in orasul meu nu sunt chiar toate cremele pe care le ai si tu in al tau) si daca chiar esti ars si nu functioneaza nimic, That's lifee! Eu am mers exfoliata de arsurile de la soare pe fata la nunta lui frate'mi-a happy

| 12Paula a răspuns:

Ca sa acoperi date cu fond de ten!
Si ca s-a elimini du-te la farmacie si intreaba ce crema ar fi potrivita.
Sper ca te-am ajutat!