| maria683 a întrebat:

Buna TPU, am si eu o intrebare, culoarea parului meu este saten/maro inchis, acum de ceva vreme l-am vopsit negru, totul normal si as vrea sa-mi fac cateva suvite mov inchis, ideea e ca nu stiu daca se va prinde, amandoua culori fiind inchise, nu m-am mai vopsit cu alte culori si de aceea nu stiu, stie cineva sau a incercat sa vada daca se prinde sau nu? Excluzand varianta cu decolorare, adica nu as vrea sa iasa putin si sa se vada de ex doar la soare, mentionez ca am parul scurt cam pana la umeri, deci nu e asa dificil ca parul lung, ma poate ajuta cineva cu un raspuns sau sfat? Funda :^

1 răspuns:
| sunt0anonima a răspuns:

Depinde și de calitatea vopselei, de concentrație și de tipul tău de păr. Dar îți dai și tu seama ca mov pe negru nu prea se prinde. Alta varianta decât sa îl decolorezi puțin nu văd