| alexyya93 a întrebat:

Am o mare nelamurire Sunt facuta suvite blondul acela alb si am parul saten As vrea sa imi uniformizez culoarea parului intr-un ciocolatiu deschis Trebuie sa ma decolorez mai intai ca sa iasa nuanta dorita? si cam la ce culoare de decolorare sa ajung! astept raspunsuri va rog e urgent Mersii:*

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu trebuie sa te decolorezi, ca e culoare mai inchisa decat cea pe care o ai la par acum. poate doar ti-ar trebui sa faci doua vopsiri sa-ti iasa chiar culoarea pe care o vrei, e posibil ca prima data sa iasa suvitele care acum sunt blonde o culoare ceva mai deschisa decat restul parului.