| Folycik a întrebat:

Bunaa tuturor! fetelor am o intrebare. vreau sa ma duc in club si am o rochita cu paiete.sclipitoare.scurta.si eleganta.dar am o preoblema este cu bareta nu este cu manecuta si nu stiu cu ce sa ma incaltsadajutor! ma gandeam la niste botine pana in glezna dar nu stiu daca ar fi potrivita tinand cont k e cu barete! multumesc mult! si astept raspunsuribig grin

1 răspuns:
| Kasia a răspuns:

Iti recomand pantofi cu toc.botinele scurteaza piciorul si luate cu rochie... daca nu le ai foarte lungi si subtiri s-ar putea sa para"taiate" intr-un mod urat.Negrul ar trebui sa fie unul mat avand in vedere ca rochia e una incarcata.Recomand ca restul accesoriilor sa fie de asemenea negre.desigur tu poti incerca si bej sau nude insa eu cred ca negrul e cel mai potrivit.

http://www.asos.com/......oduct.aspx