| whoisthis a întrebat:

In curand va fi ziua mea.Ma puteti ajuta cu niste idei cum m-as putea imbraca? Initial vreau sa incalt botine negre(un pic mai sus de glezna).dar nu stiu cu ce sa le asocize, cu ce sa le asortez.am eu cateva idei dar sper ca imi puteti fi de ajutor cu niste idei mai bune.p.s as dori si imagini daca se poate :*

3 răspunsuri:
| GeorgyGirl a răspuns:

Pai cu botine negre merg colantii negrii cu o rochita mai scurta rosie sau o fustita mini tot asa cu colanti si un maieu rosu si un bolerou negru sau rosu cum vrei dar daca botinele sunt negre iti sugerez sa iei ceva cu rsu pe tine intotdeauna negru si rosu arata super.bafta

| betty678 a răspuns:

Pai ai putea sa le asociezi cu o pereche de colanti negrii, un maieu negru si un bolero de blugi.
Un al doilea sfat poarta blugi normali, o bluza crem sau alba din aceea cu maneca larga. Funda?

| Didi33D a răspuns:

Buna, la multi ani! daca ai spus ca ai niste botine negre, eu zic ca te inbraci in colanti rosii sau negru si intro bluza alba cu niste desene pe ea uite ceva de genul acesta http://mercador.ro/oferta/bluza-rocie-pt-colanti-superbeeee-IDoYS6.html O tinuta simpla dar si eleganta in acelasi timp. Sper ca ti-am fost de folos! funda?