| Aalleexaannddraa a întrebat:

Am cumparat de pe net o pereche de botine pana la glezna si atunci cand le incalt ma dor tare gleznele, ce sa fac? Imi plac si nu as vrea sa le returnez.

Răspuns Câştigător
| Kukiux a răspuns:

Cand nu le porti indoapa-le cu multa hartie, cat mai multa

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa le porti prin casa, cand incep sa te doara te descalti, apoi le incalti si tot asa. Depinde si din ce material sunt dar ar trebui sa se mai lase, si daca le porti cu ciorapi grosi, poarta-le cu ciorapi/sosete din acelea de naylon sau cum ii zice, materialul subtire si transparent.

| oprescudorin11 a răspuns:

I-ati si altele si poarta-le alternativ.

| ema_2625 a răspuns:

Poate ti-ar trebui un numar mai mare, sau poate daca le porti se mai lasa.