| Roooxaneeelllll a întrebat:

Bunaaa! ...am si eu o intrebare... vreau sa imi cumpar un aparat "RELAX AND TONE" de la teleshopping dar nu stiu daca e bun de ceva? ce credeti merita sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| qw12as34zx56 a răspuns:

Eu am relax&tone si sincer e bun pentru masaj, daca tu vrei sa-l folosesti pentru celulita nu stiu sa-ti spun pentru ca eu nu am avut rabdare 2 saptamani sa ma dau cu el ca sa vad vreo diferenta, dar oricum daca il comanzi nu o sa regreti pentru ca te si relaxeaza

4 răspunsuri:
| Coco2730 a răspuns:

Eu am un aparat similar, foarte relaxant, pe care l-am achizitionat cu un pret de trei ori mai mic. Sfatul meu: cumpara aparatul de masaj din alta parte, fiindca produsele de la teleshopping se platesc cu reclama cu tot.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu n-as arunca banii pe asa ceva. Uite niste păreri: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/36644/RELAX-AND-TONE.html

| mixxjim a răspuns:

Cam toate produsele de la teleshoppingu asta sunt prostii, o gramada de bani dati mai mult pe reclamele de la tv (ca intra-n pretul prodului costul reclamelor) decat pe produs si ceea ce face el

| piTiCcu a răspuns:

Sincer nu, bani aruncati aiurea, pe o porcarie.winking