| claudia_5323 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Relax & Tone. Da rezultate? fundita love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Millyemy a răspuns:

Rezultatele sunt 100la100 eu avem 60 de kiele si acum am 50. fundita?

1 răspuns:
| OanaG a răspuns:

O prietena de familie si-a cumparat acum 3 saptamani acest aparat, de fapt de 3 saptamani il are, ea deocamdata nu-l poate folosi ca e gravida, insa il foloseste sotul si fiica ei, l-am incercat si eu cand am fost in vizita la ea, mai ce sa-ti zic mie mi-a inrosit foarte tare pielea, acum nu stiu daca da rezultate ca slabesti repede, iti dai seama ca trebuie sa tii si o dieta si sa mai faci exercitii suplimentare pe langa aest aparat pentru rezultate garantate din cate am citit eu pe manualul de utilizare.