| Dantte a întrebat:

Bunaaa, cum sa imi fac ungiile sa imi creasca mai repede? P.S:Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Denisuk21 a răspuns:

Poti sa mai incalzesti un pic niste ulei de masline si apoi sa-ti ti unghiile in el vreo 10-15 min. Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| Denisuk21 a răspuns:

Daca vei freca un catel de usturoi pe fiecare unghie acestea vor creste mai repede. lasa usturoiul sa actioneze cel putin jumatate de ora si apoi clateste. Ca sa scapi de miros, maseaza-ti mainile cu o felie de lamaie

| Slime_Sumer_1992 a răspuns:

Nu le mai roade!