| IIIx333III a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca ungiile mai mult si mai repede?

Răspuns Câştigător
| Bix a răspuns:

Cell mai naturall da.ti cu ulei de ricin iti ccresc in 4 zilee happy am folosit si eu du.te la farmaciee nu este scumpa o sticlutaa, iti dai pe cuticulee si pe unghii succes fundita? X

5 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Sunt geluri speciale pentru asa ceva ce contin vitamina E care ajuta unghiile sa creasca mai repede si sa fie mai tari. Arata ca lacul incolor pentru unghii.
Eu iti recomand gelul pentru cresterea unghilor de la Aden Cosmetics.

| BiancaB_2401 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema dar acum nu o mai am.De 2 ori pe saptamana imi inmoi unghiile intr-un bol cu ulei de masline si devin foarte rezistente si cresc destul de repede.

| Andrulica a răspuns:

Pune`ti unghii false laughing! Imediat cresc laughing!

| Denis97 a răspuns:

Citeste aici si afli http://pw2.ro/463

| Mumoasa_8985 a răspuns:

Cu ulei de ricin.Sau cu cel de masline, incalzestel putin intr-un bul si inti inmoi unghiile in el. Bafta!