| floricica55 a întrebat:

Bunaaa.
Purtați blugi rupți iarna?

Răspuns Câştigător
| AlMaDi a răspuns:

Daca tot vrei dres cu blugi, alege ori un dres plasa cu gauri mai dese, ori un dress subtire.
Sau mai ramane varianta, daca nu esti foarte friguroasa, sa ii porti fara dres.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Da. Pe sub izmene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu big grin tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am purtat niciodată blugi rupti si nici nu voi purta vreodata.

| MadalinG99 a răspuns:

Buna, nu-mi plac blugii rupti happy

| AlMaDi a răspuns:

Nu, iarna port fuste/rochi cu dres si pantaloni/colanti normali, nu rupti.

| floricica55 explică (pentru AlMaDi):

Pai și dacă îmi iau niște dresuri negre sub blugii rupți oare e ok?

| AlMaDi a răspuns (pentru floricica55):

In primul rand, unde doresti sa porti aceasta tinuta?
Doi, mie una nu imi prea place combinatia, plus ca ai tot vazut sezonul trecut o groaza de fete cu dres plasa si blugi rupti.
Eu zic ca daca tot vrei sa pori blugi rupti, poarta-i ca atare, fara dres.
Tot eu zic ca ai putea sa porti dres negru normal, mai gros sau mai subtire, e alegerea ta, cu blugi/pantaloni scurti.

| floricica55 explică (pentru AlMaDi):

Mie nu îmi prea place cea cu pantaloni scurți și strampi. Dar am o pereche de blugi negri rupți și as vrea sa ii port și la iarna și ma gândeam ca dacă am strampi tot negri pe dedesubt e destul de ok. Am nu știu ce sa zic...

| floricica55 explică (pentru AlMaDi):

Sunt puțin cam friguroasa, deci clar îmi voi lua un dres pe dedesubt. Blugii nu sunt rupți decât în genunchi, deci dresul nu se va observa foarte mult

| floricica55 explică (pentru AlMaDi):

Dresul ala plasa nu prea il suport. Pur și simplu mi se pare super incomod și nu cred ca ajuta cu ceva la frig.

| AlMaDi a răspuns (pentru floricica55):

Daca tot vrei dres cu blugi, alege ori un dres plasa cu gauri mai dese, ori un dress subtire.
Sau mai ramane varianta, daca nu esti foarte friguroasa, sa ii porti fara dres.

| AdorDresurile a răspuns:

Da, mai ales cu niste dresuri grosuțe pe dedesubt

| TPUser123 a răspuns:

Nu, nici nu prea este frumos iarna