| JooBianca2000 a întrebat:

Bunaaa, sunt puțin nedumeritalaughing
Am unghiile crescute, cam maricele, dar totusi am vrut sa merg sa-mi pun unghii, ar arăta mai bine, am vorbit și cu prietena mea si mi-a zis ca trebuie sa le tai ca altfel doamna aceea nu o sa-mi pună nimic, pe internet am văzut ca se poate si chiar dacă unghiile naturale sunt crescute.
Pana la urma, sa-mi zica si mie vreo doamna sau vreo domnișoară care știe, e nevoie sa mi le tai pe cele naturale? Deranjează? Sau nu?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu deranjează deloc, ba chiar e mai bine că e și mai ieftin și mai ușor pentru ele că nu mai fac construcție.

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca vrei sa pastrezi lungimea pe care o ai acum iti pune gel pe unghia naturala si iti face ce forma vrei tu patrat sau oval ca pentru migdala, stiletto si balerina ai nevoie de lungime si daca ai unghii medii nu merge ca nu arata bine.
Daca tu vrei unghii mai lungi decat le ai pe ale tale naturale clar ti le scurteaza si iti face constructie.
Nu iti taia tu acasa ti le scurteaza tehnicianul cum trebuie cand te duci.

| CassiusAlexander a răspuns:

Să înțeleg că domnii nu pot să-și dea cu părerea... laughing
Ei bine o să-mi dau oricum.
Este okay și cu unghiile crescute.