anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU! happy Ofer fundita.Am o problema.Acum o luna si cateva zile am mers cu niste prieteni in alt oras la ceva festival.Un prieten de al meu mi-a facut cunostiinta cu un prieten de-a lui.La el puteam dormi doua nopti bun.In acele 3 zile cat am stat acolo ne tot uitam continuu unu la altu..si doar in ultima zi mi-am dat seama ca imi place de el, simteam fluturasi in stomac cand se uita la mine.vaai.Cand am plecat acasa amtinut legatura timp de o luna, mi-a spus ca si el ma place si tot vorbeam si dupa o luna am mers la el intr un weekend vai a fost groaznic, vreo 2 ore nu am vorbit deloc doar ne uitam unu la altu si ne zambeam ..pana la urma mi-am dat drumul ca eu sunt mai timida de felul meu ..adica asa is cu persoanele care nu tare le cunosc asa bine si de aia is asa ca eu is mai nebuna de felul meu in fine.Hmm cat am dormit la el a fost dragut am stat imbratisati ambele nopti, ne-am sarutat dar ultima noapte a fost putin ciudata ..ne-am imbatat asa putin si a vrut sa o facem. Eu nu am vrut pentru ca inca mai is virgina, am 17 ani si el 21. Apoi dimineata mo intrebat daca mai is si i-am spus ca da. Apoi ne-am sarutat blabla si cand am plecat acasa am crezut ca nu o sa mai vorbeasca cu mine.Ei bine mi-a scris.In timpul saptamanii abia asteptam sa vina urmatoru weekend sa merg din nou la el.Pana sa ne vedem..ne-am cam indepartat adica nu mai vorbeam ca inainte asa mult prin mesaje, chestii si asa.Mi-a spus ca ii place foarte mult de mine numai ca ii ciudat si ca nu stie ce sa zica despre noi si apoi am inceput sa vorbim din ce ince mai putin sad siii pana la urma weekendu asta am mers in orasul lui la niste prieteni.Nu ne-am vazut deloc nici vorbit..si am zis sa ii trimit un mesaj gen pana la urma care i faza cu noi...si a spus ca nu parca nu am rezolvat..ca ramanem asa? Mna. si gata noi o sa necomportam ca niste doi straini.Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Parerea mea e ca el te-a vrut doar pentru sex. Trist. sad