| Anne1313 a întrebat:

Bunaaa TPU! ce sfaturi pentru cresterea parului stiti? Cel mai folositor raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci sa iti creasca parul mai repede, insa il poti ingriji cu diferite uleiuri si tratamente, astfel incat sa nu se deteriozeze si nu va trebui sa il mai tai o data la cateva luni. asta te-ar putea ajuta. intreaba la farmacie, acolo ti se va spune exact despre ce este vba.

4 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Eu am incercat cateva sfaturi de aici http://www.frumusele.ro/......arului/55. Sper sa iti foloseasca si tie :)

| ninaelenadobrev a răspuns:

Poti cauta retete si remedii homemade pentru cresterea parului pe www.kudika.ro sau pe www.divahair.ro daca nu atunci ia-ti un sampon pentru stimularea cresterii parului

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Din pacate nu prea ai cum sa-i fortezi cresterea.
In primul rand sa-l ingrijesti. Trebuiesc mereu taiate varfurile tocite, astfel parul tau va fi sanatos si va avea putere sa creasca.
Mie imi creste parul foarte repede.

| nofreak a răspuns:

Stiu ca cel mai indicat este uleiul de ricin... pentru crestere iar uleiul de masline hidrateaza si "ingrijeste" foarte bine firul de par!