| DyaBaii a întrebat:

Ce activitati traznite de vara stiti? cel mai folositor raspuns primeste funda:*

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ne intalnim in parc si incepem sa cantam la chitara cei care au si ceilalti din voce melodii de ale lui Margineanu.

| DyaBaii explică (pentru Elvina):

1 nu avem chitari sh 2 nu ne plac melodiile lu margineanu

| piTiCcu a răspuns:

1.Iesi cu prietenii prin oras.
2.Mergi la un film singura cu prietenii.
3.Asculta muzica.
4.Sa mergi la strand/piscina.

Pa, pa.

| DyaBaii explică (pentru piTiCcu):

Am facut astea.sh nu mi se par chiar asa de trastewinking oricum multumesc

| DyaBaii explică:

Am fost si in oras, si peste tot unde se putea merge...eu vreau ceva mai special si mai trasnit de facut acasa k prieteniiwinking

| Elvina a răspuns (pentru DyaBaii):

Noi ne mai adunam in casa unui prieten si dadeam aproape in fiecare sambata cate o petrecere la care faceam tot felul de jocuri.