| Geo37 a întrebat:

Bunaaa vreau sa fac niste poze artistice impreuna cu o prietena. Da-ti-mi idei pentru machiaj, imbracaminte, anumite pozitii?

Răspuns Câştigător
| ruzycciocolata a răspuns:

Buna. Mie imi plac stilul pin-up cu cat eyes si par buclat si esarfe, Marlyn Monroe ( fete blonde), Emo style, Cleopatra (brunete), Beachy style cu par ravasit si pantaloni scurti, stilul office cu camasa si cravata, palarie barbateasca si pantaloni la dunga, si elegant sau sexy... Aveti multe variante. Succes!

5 răspunsuri:
| Karelia123 a răspuns:

Uite aici idei de makeup
https://www.facebook.com/makeuplessons?fref=ts
https://www.facebook.com/pages/Makeup-Journal/193091630779040?fref=ts

Vestimentatia o alegeti voi. si mai cautati pe net tutoriale sau poze artistice.

| vangaelis a răspuns:

Goth, 69winking

| ioanaAn a răspuns:

Http://500px.com/valibarbulescu

Astea poze deosebite

| InsertName a răspuns:

Artistic? Sa iti explic ceva, artistic inseamna sa iei ceva, total obisnuit, care nu iese in evidenta si sa faci ceva extraordinar din el.Nu trebuie sa te gatesti pentru niste amarate de poze care nu or sa fie artistice in veci.Ele nu exprima nimic, trebuie sa fii tu cea care este in centrul atentiei..nu hainele si machiajul tau -.-

| Ankiiiiiii a răspuns:

Heii! Uite ce zic eu. Poti alege un machiaj simplu, colorat si vesel. La articolele de imbracaminte nu prea pot sa te ajut, pentru ca nu-ti cunosc garderoba. Dar iti recomand rochitele si fustele simple, sau, imbracamintea de zi cu zi, sau, genul glam rock! Pozitiile nu prea am cum sa ti le explic. totusi puteti face poze prin niste cladiri vechi, daramate..acolo se fac poze de top. Daca nu se poate, vedeti voi..gasiti niste peisaje si pozitii excelente. Sper sa ai si un aparat foto bun. Bafta! Funda? :d