| Claudia a întrebat:

Bunaaa love struck vreau si eu nume de top modele internationale
gen kate moss, claudia shiffer etc :d... mai multe tongue

8 răspunsuri:
| princess a răspuns:

LUISANA LOPILATO(actrita, fosta cantareata, model)

| HypnoticA a răspuns:

Catrinel Menghia happy Irina Shayk Naomi Campbell Tyra Banks Marisa Miller Ana Catharina cea de la Next top model by Catalin Botezatu

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Iata clasamentul:

1. Gisele Bundchen

2. Heidi Klum

3. Kate Moss

4. Adriana Lima

5. Doutzen Kroes

6. Alessandra Ambrosio

7. Natalia Vodianova

8. Daria Werbowy

9. Miranda Kerr

10. Carolyn Murphy

Frumusetea este cu adevarat pretioasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Ariyana a răspuns:

Hey,Claudia! Exemple:Freja Beha Erichsen,Anja Rubik,Abbey Lee Kershaw,Heidi Klum,Adriana Lima,Alessandra Ambrosio,Tyra Banks,Elita Ebanks,Miranda Kerr, Doutzen Kroes, etc.

| Adda_2453 a răspuns:

Paris Hilton,

| acestaesteunnume a răspuns:

Tyra Banks! faza rea este ca se lasacrying

| zxzx a răspuns:

Freja Beha,lara stone, johan smalls, giselle... daca vrei si detalii intreaba-ma pe privat