| AditzaAditsssa a întrebat:

Bunaaaa! Ce parere aveti despre gama Gerovital pentru par? Ma intereseaza in mod special Serul Hidratant Termoprotector si Lotiunea regeneratoare cu petroleum.Ce stiti despre ele? Vreau pareri ale celor care au incercat, si pro si contra! Fundita!

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Cred ca are efect dar in reclame se exagereaza!

| bombita a răspuns:

Buna. Am folosit intr-un timp niste fiole pentru regenerarea parului sa zic ca au fost bunicele, dar dura prea mult sa vad rezultatul si nu le-am mai folosit. Serul Hidratant termoprotector nu mi s-a parut ca da rezultate si in plus daca te uiti pe el la ingrediente o sa vezi ca primul de pe lista este alcohol. mie nu mi se pare normal ca un produs sa aiba in componenta sa asa de mult acool incat sa fie trecut primul pe lista. Si mai si miroase parca te-ai fi dat cu spirt medicinal in par. Parerea mea.

| sweetgirl27 a răspuns:

am un par mai sensibil la folosirea placii de intins parul, ondulator, bigudiuri electrice si de cand folosesc serul hidratant termoprotector nu mi se mai despica atat de repede varfurile, insa mi-a facut parul putin uleios. lotiunea regeneratoare nu am folosit-o, insa am o prietena care trebuia sa isi ia din varfuri la 2 saptamani din cauza ca i se despicau foarte repede, iar la recomandarea unui farmacist(cred) l-a folosit, iar de atunci nu mai are probleme, dar cateodata intrerupe folosirea deoarece, ca si in cazul meu, i se uleiaza foarte tare si trebuie sa isi spele parul mai des. sper ca te-am ajuat. :*