| aanndreea_4848 a întrebat:

Bunaaaa
de craciun mi-am strans bani si as vrea sa imi iau o paleta de la sephora si m-as gandi la NAKED palette dar mi-e frica ca unele culori sa NU fiee preaa sidefatee mie imi plc foarteee mult culorile mate si culorile nude :X imi puteti recomanda niste palete de la too faced sau de la benefit sau daca aveti paleta naked sa imi ziceti si mie ce parere aveti despre eawinking
FUNDAA!

2 răspunsuri:
| PrincessOfChocollat a răspuns:

E adevarat, contine multe culori sidefate, dar si culori mate, uite o poza unde poti vedea culorile mai aproape si sa iti dai cu parerea:
http://www.abeautyaddict.com/......24x318.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naked Palette contine atat culori mate cat si sidefate (astea predomina totusi). E buna, fardurile nu se strang in pliul pleaopei (daca folosesti si un primer e si mai bine). Poti sa mai incerci kitul Her name was Glowla de la Benefit. Sper ca te-am ajutat.