| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o paleta de farduri de ochi. Nu am incredere in reviw-urile de pe Youtube, as vrea o parere sincera. Paletele astea faimoase naked, too faced, huda si altele chiar isi merita banii? Caut o paleta cu farduri mate dar nu ma deranjeaza daca are si farduri sidefate, sa fie pigmentate si sa nu fie foarte proafoase.
Aveti ceva recomandari?

2 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Eu am de la Makeup Revolution-Fortune favours the brave.E buna.Mai am si de la Catrice-The precious cooper, dar sunt sidefate.Am vazut si eu multe review-uri pozitive la Naked si Huda beauty.
Makeup Revolution sunt dupe Urban Decay si Too Faced.
Depinde si ce buget ai.

| Kylie165 a răspuns:

Eu mi-am luat paleta de farduri husa beauty,, Desert Dusk" si sunt foarte mulțumită de ea.Chiar își merita banii.Paletele de la Fenty beauty sunt si ele foarte bune dar daca nu folosești aceste culori mai este una de la huda beauty care se numește,, Nude".Eu o am este excelenta!